Seneca Resource Recovery to wiodąca na rynku brytyjskim firma zajmująca się odpadami i odzyskiwaniem surowców naturalnych, specjalizująca się w produkcji, pośrednictwie i międzynarodowym eksporcie paliw pochodzących z odpadów (RDF).

Seneca - Our Capability - Translated POL

Założona w 2010 roku firma oferuje zróżnicowane portfolio wysokiej jakości usług zarządzania odpadami świadczonymi firmom należącym do Carey Group, samorządom oraz firmom w południowej części Anglii.

Seneca to obecnie jeden z największych brytyjskich eksporterów produktów RDF mający pozycję zaufanego partnera dostarczającego paliwa do wiodących europejskich elektrowni wytwarzających prąd elektryczny z odpadów (EfW).

Dzięki długoterminowemu partnerstwu z elektrowniami EfW jesteśmy w stanie sprawnie i niezawodnie organizować pełen proces odbioru, przetwarzania i składowania odpadów wszelkiego typu na zlecenie samorządów oraz firm handlowych i prywatnych.

Certyfikaty

Seneca Resource Recovery posiada liczne certyfikaty obejmujące wszelkie aspekty działalności – od produkcji, poprzez systemy zarządzania ochroną środowiska po działalność flotową.

Certyfikaty te potwierdzają naszą zdolność do działania zgodnie z normami przemysłowymi oraz obowiązującym prawem. Daje to pewność naszym klientom, że działamy w ustalonych ramach, osiągając standardy operacyjne, których należy oczekiwać od lidera w branży przetwarzania odpadów.

  • ISO 9001, 1400, 18001 ISO 9001, 1400, 18001
  • Carpet Recycling UK Carpet Recycling UK
  • RDF Industry Group RDF Industry Group
  • Chartered Institute of Waste Management Chartered Institute of Waste Management
  • The Green Compass The Green Compass