Simply Waste Solutions jest jedną z największych prywatnych firm zajmujących się gospodarowaniem odpadami w południowo-wschodniej Anglii. Założone w 2006 r. przedsiębiorstwo oferuje szeroki zakres usług w zakresie zbierania i recyklingu odpadów, przetwarzając obecnie ponad 100 000 ton odpadów rocznie dzięki swojej niezawodnej flocie transportowej.

Seneca jest w stanie zapewnić pojazdom Simply Waste całodobowy dostęp do punktu odbioru odpadów i niezwykle szybką obsługę: każdy pojazd zostaje zważony, wyładowany i jest gotowy do wyjazdu w ciągu piętnastu minut od przyjazdu. Ta sprawna obsługa ma kluczowe znaczenie dla naszej współpracy. Decydującym czynnikiem są pod tym względem rozmiary naszego zakładu: w różnych częściach budynku mogą być jednocześnie rozładowywane aż trzy ciężarówki.

Po rozładunku, przetwarzamy dostarczony materiał na paliwo odpadowe (RDF), który zostaje przewieziony do wiodących europejskich zakładów wytwarzających energię z odpadów. Cztery linie technologiczne umożliwiają szybkie i sprawne przetwarzanie 100% odpadów, które w przeciwnym razie trafiłyby na składowisko.

Chwalimy sobie możliwość korzystania z usług zakładu produkcji RDF firmy Seneca. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, szczególnie dla naszych pojazdów zbierających odpady handlowe, które obsługują wielu ważnych klientów przez całą dobę. Dostęp do całodobowego fachowego punktu odbioru umożliwia kierowcom szybki i bezproblemowy rozładunek. Seneca zapewnia także 100% współczynnik wykorzystania odpadów do produkcji paliw, dzięki czemu Simply Waste może pomóc swoim klientom w osiąganiu wysokich standardów ochrony środowiska.

James Capel – Dyrektor naczelny, Simply Waste Solutions Ltd
Klient
Simply Waste Solutions
Miejsce
Anglia