W pełni zintegrowana usługa pośrednictwa w zakresie RDF opiera się na naszym doskonale rozwiniętym łańcuchu dostaw, zapewniającym stały i niezawodny odbiór RDF.

Our extensive in-house expertise, long-term EfW supply contracts and high-quality logistics solutions allow us to deliver a fully supported brokerage service throughout the UK. 

We guarantee all our clients a reliable, cost-effective and legally compliant brokerage service to meet their individual requirements. Our team will handle the entire process including sourcing a suitable off-take partner for your RDF, regulatory compliance, logistics and a full account management service.

Dzięki ogromnej wiedzy fachowej, długoletnim kontraktom na dostawy oraz wysokiej jakości rozwiązaniom logistycznym, jesteśmy w stanie świadczyć pełne usługi pośrednictwa na terenie całej Wielkiej Brytanii.

Gwarantujemy wszystkim naszym klientom niezawodne, opłacalne i zgodne z obowiązującymi przepisami usługi pośrednictwa spełniające ich indywidualne wymagania. Nasz zespół zajmuje się całym procesem od początku do końca, w tym pozyskaniem odpowiedniego partnera do odbioru RDF, zapewnieniem zgodności z przepisami, logistyką i kompleksową opieką nad klientem.

Niezwykle cenimy świadczone przez firmę Seneca usługi pośrednictwa w zakresie RDF, które zostały specjalnie dostosowane do naszych potrzeb. Zapewniono nam doradztwo i wsparcie, podczas gdy my zleciliśmy proces produkcji RDF, zapewniliśmy odbiór określonych ilości RDF przez elektrownie i uzyskaliśmy zezwolenia na transgraniczny przewóz odpadów (TFS). Teraz, gdy wszystko jest już gotowe, usługa działa jak w zegarku, a my możemy skoncentrować się na prowadzeniu naszej działalności.

Neil Johnson - Dyrektor operacyjny, Mick George Ltd