Mamy bogate doświadczenie w świadczeniu usług przetwarzania odpadów dla różnych klientów i sektorów. Nasz zakład odzysku materiałów na Wembley w Londynie ma powierzchnię 12 000 m2 i działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Posiada cztery linie produkcji paliwa, które umożliwiają wydajne przekształcanie w paliwo zarówno nieprzetworzonych, jak i poddanych wstępnej obróbce strumieni odpadów.

Naszym celem jest świadczenie niezawodnych usług przetwarzania na paliwo 100% dostarczanych odpadów. Jako podmiot działający w branży gospodarki odpadami, spełniamy wszystkie wymogi prawne i normy w zakresie ochrony środowiska.

Opracowaliśmy i udoskonaliliśmy procesy, aby zapewnić naszym klientom niezawodność pod względem odbioru i przetwarzania odpadów. Nasz wieloetapowy proces umożliwia odzyskiwanie takich materiałów jak drewno, metale, tworzywa sztuczne i karton. Następnie z materiałów nienadających się do recyklingu wytwarzamy paliwa odpadowe (RDF) charakteryzujące się niezmiennie wysoką jakością. Rozwiązanie to jest przyjazną dla środowiska alternatywą wobec składowania odpadów.

Chwalimy sobie możliwość korzystania z usług zakładu produkcji RDF firmy Seneca. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, szczególnie dla naszych pojazdów zbierających odpady handlowe, które obsługują wielu ważnych klientów 24 godziny na dobę. Dostęp do całodobowego fachowego punktu odbioru odpadów umożliwia kierowcom szybki i bezproblemowy rozładunek. Seneca zapewnia także 100% współczynnik wykorzystania odpadów do produkcji paliw, dzięki czemu Simply Waste może pomóc swoim klientom w osiąganiu wysokich standardów ochrony środowiska.

James Capel - CEO, Simply Waste Solutions Ltd